servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, canon, ricoh,sharp
© SENTA Hradec Králové, Náhon 277, 500 09 Spisová značka: C 3378 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Služby ...

 Servisní činnosti

Záruční a pozáruční opravy tiskáren, kopírek, PC

-

Záruční a pozáruční servis OKI tiskáre a multifunkcí, včetně EXECUTIVE

- Záruční a pozáruční servis XEROX tiskáren, multifunkcí a kopírek - Záruční a pozáruční servis CANON kopírek, tiskáren - Záruční a pozáruční servis PC TRILINE - Servisní smlouvy na údržbu kompletní firemní infrastruktury ... - Pozáruční servis UPS APC, LCD, Notebooky, RICOH, SHARP, Lenovo, HP Dell a mnoha dalších Nenašli jste zde Vaše zařízení ? Nevadí, kontaktujte nás, řešení se najde vždy ...
servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, canon, ricoh,sharp

SENTA- Váš správce sítě a dodavatel kvality

Zajišťujeme komplexní správu sítí a dodávku výpočetní techniky. Našimi zákazníky jsou nejen firmy, ale také obecní úřady, školská zařízení, neziskové a další organizace. Naší snahou je maximální uspokojení požadavků zákazníků. Z tohoto důvodu provádíme analýzu stávajícího stavu zařízení. Následně navrhneme a po schválení zákazníkem zrealizujeme optimální řešení.  Kvalita a spolehlivost Spolehlivá počítačová síť je jedním ze základních předpokladů stabilní a fungující společnosti. Nedostatečná kapacita, nefungující připojení k internetu, neoprávněné přístupy, editace dat nebo serverová nestabilita jsou častým problémem, který narušuje průběh a plynulost pracovního procesu. Ve spolupráci s naším profesionálním týmem zákazník předchází jakýmkoliv problémům. Jeho vlastní činnost není ničím rušena. Na prvním místě je pro nás kvalita a spolehlivost, a proto úzce spolupracujeme se světoznámými značkami jako např. Hewlett Packard, DELL, Lenovo a jiné.
servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, triline,canon, ricoh,sharp, lan, site servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, triline,canon, ricoh,sharp, lan, site

Outsourcing IT – úspora času a peněz

Pro zákazníky také nabízíme externí správu sítě, tedy outsourcing IT. Jedná se o individuální službu. Její cena se odvíjí od počtu pracovních stanic a serverů, počtu a charakteru provozovaných aplikací, od dohodnuté frekvence návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Jednou z mnoha výhod outsourcingu IT i pro malé firmy je garance dostupnosti. Díky této službě zajišťujeme bezproblémový chod sítě, o kterou se už následně zákazník nemusí starat. Outsourcing, neboli přenesení odpovědnosti za dílčí činnost na externího poskytovatele, vede ke snížení nákladů. Veškeré starosti spojené s IT převezmeme my. Outsourcing je synonymem pro úsporu času a finančních prostředků!! Kontaktujte nás ještě dnes!

Tisková řešení - SENTA - Váš specialista na 

snižování nákladů

Jsme specialisti na komplexní tisková řešení. To nebo jen tu tiskárnu vybíráme z širokého portfolia technologií několika světových výrobců - a to například Xerox ,OKI nebo CANON. K prodeji kopírek, skenerů, multifunkčních zařízení a dodávek spotřebního materiálů nabízíme  profesionální autorizovaný servis. Optimalizace tiskových řešení Z dlouholeté zkušeností se zákazníky víme, jak vysoké mohou být náklady na tisk dokumentů ve firmě. Nabízíme taková tisková řešení, která dokážou tyto náklady výrazně snížit. Služba „Optimalizace tiskových řešení“ je vhodná nejen pro firmy, ale také pro školy, neziskové organizace a úřady. Zpracujeme analýzu pomocí našeho software, včetně vyhodnocení a návrhu, jak ušetřit při zachování stejných objemů tisknutí. Optimalizace zahrnuje: - vytipování správných tiskových strojů (tisk/skenování/kopírování) a realizace jejich zabezpečení, - centrální správu síťových tiskáren, - možnost pronájmu a servisu tiskového zařízení, vše s možností kompletního outsourcingu tisku. Zkušenosti z nasazení tiskových řešení u zákazníků prokazují, že tato cesta vede nejen k výrazné úspoře nákladů na tisk, ale i k snížení prostojů při poruchách těchto zařízení.  Kontaktujte nás, Ušetříme Vám náklady!
servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, triline,canon, ricoh,sharp, lan, site, audio, video

Projekce  - SENTA - Váš dodavatel interaktivity

Nabízíme projekční zařízení a prezentační systémy. Zajišťujeme  servisujeme  : data-video  zpětné projektory, interaktivní tabule, projekční plátna, flipcharty, domácí kina, kamery, vizualizéry, copyboardy,prezentační, výukovou a AV techniku,řídicí systémy, reklamní diodové panely velkoplošné LED obrazovky a další zařízení pro videokonferenci. Navrhujeme, projektujeme a následně realizujeme školicí místnosti, učebny, kinosály, zasedací místnosti, jazykové učebny, PC učebny svých zákazníků.,. Nabízíme také řídící systém nejen na ovládání projektorů, ,ale i ostatní audiovideotechniky, včetně osvětlení a ozvučení, ale i žaluzií a projekčních pláten. Velkoplošná domácí zábava,  profesionální prezentace v kanceláři, interaktivita v posluchárně nebo zasedací místnosti, to     vše je nabídka společnosti SENTA. Kontaktujte nás!
Zadání servisního požadavku Zadání servisního požadavku Více informací Více informací Více informací
SENTA Hradec Králové
systémové řešení pro budoucnost
Domů Služby O nás Novinky Galerie Kontakt Služby