servis,tiskarny,pocitace, oki, xerox, canon, ricoh,sharp
© SENTA Hradec Králové, Náhon 277, 500 09 Spisová značka: C 3378 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
O nás ...

 Co umíme a v čem jsme nejlepší 

SENTA, spol. s r.o se zabývá prodejem a servisem výrobků  značek Canon, Xerox, OKI a Sharp (multifunkční kopírovací stroje,  tiskárny, faxy...), dále pak počítačů Triline, serverů HP a DELL,  notebooků Lenovo, DELL, HP a kompletním sortimentem kancelářské  a výpočetní techniky. Dalším zaměřením naší společnosti jsou  realizace projekčních a prezentačních systémů (data-video  projektory, interaktivní tabule, projekční plátna, flipcharty atd.)

Specializace firmy

V oblasti výpočetní techniky se specializujeme na komplexní  počítačové systémy, které vybavujeme značkovými počítači Triline,  servery HP a DELL, dále periferiemi dle požadavků zákazníka.  Značnou podporu věnujeme software, od jeho instalace až po  konzultace a školení pro maximální využití výpočetní techniky.  Provádíme dodávky a instalace datových sítí, zálohovacích systémů,  správu technických prostředků a programového vybavení včetně  bezpečnostních řešení IS.  
  Společnost SENTA zaujímá významné postavení v oblasti  kancelářské techniky. Zde klademe hlavní důraz na profesionální  servisní služby, především v oblasti multifunkčních kopírovacích  strojů, tiskáren a faxů značek Canon, Xerox, OKI a Sharp.  Pomocí našeho SW PrintOptim provádíme optimalizaci tiskového  prostředí směřující ke snižování nákladů.  Provádíme realizace audovizuálních projektů (prezentační a  školící místnosti, učebny, kinosály, zasedací místnosti,  vieokonference atd.). Pomocí řídícího systému CRESTON můžete  komfortně a komplexně ovládat celou budovu. Sytém pak řídí audio  video techniku, elektronicky zabezpečovací, protipožární a kamerový  systém, osvětlení, topení, klimatizaci, vzduchotechniku ale i žaluzie,  záclony, závěsy, rolety, okna, dveře, dveřní zámky, vrata, brány a aj.  K těmto činnostem je naše společnost vybavena kvalitní  diagnostickou technikou a dostatečným množstvím náhradních dílů.  Pro vysoký standard poskytovaných služeb jsme pravidelně vybíráni  pro servisní zajištění celostátních zakázek v rámci regionu.   V případě  dodávek zboží a služeb mimo region využíváme celostátní sít  partnerských servisních středisek. V budoucnu chceme i nadále udržet vysoký standard  poskytovaných služeb s důrazem na maximální odbornou znalost  sortimentu společnosti a dále rozšiřovat naši zákaznickou síť. 
SENTA Hradec Králové
systémové řešení pro budoucnost
Domů Služby O nás Novinky Galerie Kontakt O nás